شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : اطلاعیه دفتر دکتر محمدرضا عارف درباره اقدام سیما
اطلاعیه دفتر دکتر محمدرضا عارف درباره اقدام سیما
محمدرضا عارف برخلاف اغلب موارد این بار به تنهایی وارد سالن شد

اطلاعیه دفتر دکتر محمدرضا عارف درباره اقدام سیما

در پی انتشار گزینشی اظهارات دکتر محمدرضا عارف در مراسم روز دانشجو در دانشگاه شهید بهشتی، دفتر دکتر محمدرضا عارف اطلاعیه ای صادر کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

به گزارش سایت تحلیلی و خبری بینانیوز ،‌ در پی انتشار گزینشی و هدفمند صحبتهای آقای دکتر عارف در برخی رسانه های مجازی و بخش خبری ٢٠:٣٠ که متاسفانه همچنان بر سیاست ایجاد اختلاف و تفرقه افکنی بین گروه‌های سیاسی-اجتماعی اصرار دارد،دفتر دکتر محمدرضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورایعالی انقلاب فرهنگی ضمن تشکر از حضور پرشور و شعور دانشجویان عزیز دانشگاه شهید بهشتی در مراسم ١۶ اذر اعلام کرد که مواضع وی در مورد مسایل مختلف کشور به خصوص موضوع مناقشه انگیز انتخابات ٨٨ همان مواضع رسمی و اعلامی دکتر عارف در جریان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ٩٢ است.
:
به اعتقاد دکتر عارف بهترین موضع در مورد معرفی سران فتنه را مقام معظم رهبری در دیدار با مردم عزیز قم در دیماه ٨٩ اتخاذ نموده اند که سران فتنه را آمریکا وانگلیس دانستند.بنابراین هر گونه اتهام زنی به هر فرد به خصوص عزیزان در حصر و سایر عزیزانی که عمری در خدمت نظام و مردم و کشور بوده اند بدون حکم دادگاهی صالحه که در ان تمام جوانب مختلف وقایع انتخابات ٨٨ و کلیه عوامل و افراد دخیل دراین رخداد جه پیش از برگزاری انتخابات و چه بعد از برگزاری انتخابات که با سخنرانی‌ها و رفتارهای مغایر اخلاق و عقلانیت موجبات چنین فتنه و مشکلاتی برای کشور را ایجاد کردند، کاملا بر خلاف اصول اسلامی،اخلاقی ،قانونی و مواضع خردمندانه مقام معظم رهبری است.
:
دکتر محمدرضا عارف همگام و همراه با رییس جمهور محترم و سایر دلسوزان کشور و نظام ،تمام تلاش و اعتبار خود را برای حل این “معضل” و “استخوان لای زخم” به کار خواهند بست و بارها بر تلاش مسالمت آمیز برای رفع حصر آقایان میرحسین موسوی و حجت الاسلام مهدی کروبی و عدم تعرض به ریاست جمهور محترم و محبوب اسبق جناب سید محمد خاتمی به کار خواهند بست.در پایان امید داریم که همگان با درک شرایط حساس کشور به ضرورت همبستگی و همدلی بین احاد ملت توجه نموده و منافع ملی را قربانی منافع فردی و جناحی نکنند.

:
:
حواشی همایشی به رنگ آبی آسمانی
:
ایرنا: بزرگداشت روز دانشجو در تالار اجتماعات دانشگاه شهید بهشتی در حالی با سخنرانی محمدرضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد که برگزارگنندگان این همایش شال های آبی رنگی را بر گردنشان آویزان کرده بودند.
:
تالار اجتماعات دانشگاه شهید بهشتی تهران عصر امروز میزبان محمدرضا عارف عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و یکی از کاندیداهای دوره یازدهم ریاست جمهوری بود.
:
این همایش با استقبال پرشور دانشجویان این دانشگاه همراه شده بود به گونه ای که بسیاری از افراد نتوانسته اند در سالن مملو از دانشجو حضور یابند و بر همین اساس نیز پشت درب های بسته به انتظار مانده بودند.
سالن اجتماعات دانشگاه شهید بهشتی از یک ساعت قبل از ورود عارف شلوغ شده بود و انجمن اسلامی این دانشگاه با پخش کلیپ هایی همچون ‘یار دبستانی من ‘، ‘سر آمد زمستون’ و ‘سخنان رییس جمهوری در مناظره های انتخاباتی سال گذشته’، جو پرشور و هیجانی را در بین دانشجویان ایجاد کرده بود.
:
همچنین در کلیپ های پخش شده تصاویری از روسای سابق وزارت علوم همچون رضا فرجی دانا نیز پخش می شد.
دست نوشته هایی با مضامین همچون ‘ایستاده ام چو شمع؛ ایستاده ایم چو شمع’ و ‘عارف زنده باد، روحانی پاینده باد’ در سالن در دستان دانشجویان دیده می شد.
تگ های مطلب : ، ،
به اشتراک بگذارید : | | |